Endermologia

Cennik

Aktualny cennik znajdziecie Państwo na portalu Booksy.

//venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2019/03/endermologia-lpg-poznan.jpg

Endermologia LPG

💛 Czym jest endermologia?
Jest to masaż podciśnieniowy, wykonywany z dużą siłą nacisku, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną, w związku z tym ma działanie: odchudzające,
odmładzające, oczyszczające i terapeutyczne.

💛 Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?
Najbardziej zadowalające efekty osiągną osoby, które zdecydują się na endermologię w celu : likwidacji cellulitu, wyszczuplenia  i wymodelowania sylwetki . Dzięki pobudzeniu metabolizmu, organizm szybciej eliminuje toksyny  i tłuszcz z organizmu 

💛 jak wygląda zabieg?
Pacjentka ubiera się w specjalny kombinezon, dzięki czemu maszyna nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą. Masaż jest wykonywany za pomocą głowicy, która składa się z dwóch ruchomych, niezależnie pracujących rolek oraz komory ssącej. Podczas zabiegu, pod wpływem ciśnienia, między rolki zostaje wciągnięty fałd skórny, która przybiera kształt fali . Wtedy skóra jest rolowana od wewnątrz i na zewnątrz - w ten sposób zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry, a tkanka jest pobudzana do regeneracji 🙌.

💛 Endermologia, a odchudzanie i redukcja cellulitu?
Podczas zabiegu skóra jest mocno ugniatana, co pobudza metabolizm. W związku z tym następuje przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej, czego skutkiem jest:
redukcja cellulitu tłuszczowego, wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki, poprawa elastyczności skóry,redukcja obrzęków i likwidacja cellulitu wodnego.

💛 Endermologia - działanie terapeutyczne?
W trakcie endermologii w naszym organizmie wyzwalają się endorfiny💗💗, tzw. hormony szczęścia, które koją ból i powodują uczucie odprężenia i zadowolenia. W związku z tym zabieg wykonuje się także w celu: leczenia uszkodzeń więzadeł i ścięgien, usuwania bólów mięśni, likwidowania bólu szyjnego, pleców, stawu łokciowego, bóle kolan, stóp, dłoni, likwidowania obrzęków.