Manicure&Pedicure

Manicure & Pedicure

Piękne dłonie to przecież wizytówka każdej kobiety

Cennik

Aktualny cennik znajdziecie Państwo na portalu Booksy.

//venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/manicure-1.jpg
//venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/penicure2.jpg

Manicure Hybrydowy

Są zasadniczo nowym produktem na rynku Polskim. Charakteryzują się dużą elastycznością, a co więcej doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Polecane do stylizacji paznokci zarówno u rąk jak i u stóp.

Manicure Tytanowy

SNS – Tytanowy Manicure to absolutna nowość na rynku polskiej stylizacji paznokci. SNS został stworzony dla osób, które cenią naturalne i zdrowe produkty do stylizacji paznokci. Firma SNS powstała w 1996 roku i przez te lata zdobyła uznanie i zwolenników na całym świecie, przede wszystkim w USA, Australii, Kanadzie, Anglii a od roku również w Polsce. Bardzo często, pomimo zdrowego trybu życia nasze paznokcie nie są w dobrej kondycji. Brak cennych składników witaminowych powoduje, że paznokcie stają się matowe, łamliwe, rozwarstwiają się i są podatne na różne choroby. SNS jest sposobem, aby wzmocnić je od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczająca dawkę odpowiednich witamin takich jak A, E D3 B5 oraz wapń. Nie od dzisiaj wiadomo, że witamina E (tokoferol) jest nazywana witaminą młodości, dzięki niej nasze paznokcie nie żółkną, z kolei wapń będzie chronił nasze paznokcie przed łamaniem, rozwarstwianiem oraz spowoduje, że będą mniej kruche. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po drugiej aplikacji a przy regularnym stosowaniu dostrzeżemy długofalowy rezultat. Produkty SNS to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych. Ważnym elementem przy aplikacji produktów do manicure tytanowego jest fakt, że nie używamy Lamp UV.

Żelowanie Paznokci

Zabieg polega na pokryciu naturalnego paznokcia masą, która wygląda jak lakier do paznokci o gęstszej konsystencji. Żel bardzo mocno łączy się z paznokciem (utwardzany jest pod specjalną lampą UV). Jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia i długo utrzymuje się na paznokciach.

Manicure Japoński

Manicure japoński, który dzisiaj podbija salony kosmetyczne na terenie całej Polski ma swoją bogatą historię, mylą się przy tym osoby, które uważają, że japoński jest on tylko z nazwy. Manicure określany w literaturze fachowej jako P Shine (nazwa ta jest kojarzona również z japońską firmą kosmetyczną, która rozpropagowała ten rodzaj zabiegu na świecie) narodził się przed ponad czterystu laty, jego inicjatorkami okazały się zaś japońskie arystokratki zastanawiające się intensywnie nad tym, jakie działania podejmować, aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo
Poszukiwania oryginalnych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do niezwykle istotnego odkrycia. Okazało się, że intensywne nacieranie płytki paznokcia odpowiednimi substancjami sprawia, że zyskuje ona blask rzadko spotykanej różowej perły, za wyjątkowo cenne uznano przy tym i to, że paznokcie poddawane wspomnianemu zabiegowi stawały się widocznie zdrowsze.

Zabieg okazał się wyjątkowo skuteczny i błyskawicznie pozwolił kobietom poddającym się mu na osiągnięcie stawianego sobie przez nie celu. Zadbane paznokcie przyciągały męskie spojrzenia nie tylko zachwycając, ale i wystawiając pochlebne świadectwo ich właścicielce. Nie można w związku z tym dziwić się, że nie minęło wiele czasu, a manicure japoński opuścił granice Kraju Kwitnącej Wiśni, aby podbić cały świat. Dziś korzystają z niego między innymi największe gwiazdy z Hollywood, a przecież świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że dłonie piosenkarek i aktorek nieustannie znajdują się pod obserwacją fotoreporterów. Skoro manicure japoński nadaje ich paznokciom zdrowy i piękny wygląd, dlaczego my miałybyśmy być z niego w mniejszym stopniu zadowolone? Piękne dłonie to przecież wizytówka każdej kobiety.

Pedicure Leczniczy

Pedicure leczniczy to zabieg pielęgnacyjny o działaniu leczniczym i profilaktycznym. Ten rodzaj pedicure wpływa zarówno na upiększenie stopy i paznokci jak i na poprawę ich kondycji. Jest to kompleksowa usługa kierowana do osób mających problemu z nagniotkami, odciskami, modzelami jak i wrastającymi paznokciami.

Klamry

Wrastające paznokcie to problem, który dotyczy ludzi w każdym wieku niezależnie od płci, choć stosunkowo częściej spotyka się go u osób młodych. Żeby uniknąć bólu oraz interwencji chirurgicznych można zastosować klamry lecznicze, które w bezbolesny szybki sposób radzą sobie z tą dolegliwością. Są zasadniczo nowym produktem na rynku Polskim. Charakteryzują się dużą elastycznością, a co więcej doskonałą przyczepnością do naturalnej płytki paznokcia. Polecane do stylizacji paznokci zarówno u rąk jak i u stóp.