Masaże, refleksoterapia, terapie naturalne

Masaże, refleksoterapia, terapie naturalne

Medycyna niekonwencjonalna

Cennik

 • 120 zł Refleksoterapia wg TMC
 • 60 zł Refleksologia twarzy
 • 240 zł Refleksologia twarzy - 4 serie
 • 80 zł Refleksologia twarzy i uszu
 • 280 zł Refleksologia twarzy i uszu - 4 serie
 • 100 zł Refleksologia stóp
 • 480 zł Refleksologia stóp - 6 seri
 • 100 zł Usuwanie traumy
 • 120 zł Biomasaż ojca Klimuszki
 • 120 zł Usuwanie stresu
 • 80 zł Świecowanie uszu
 • 100 zł Konchowanie
 • 100 zł Zabieg energetyczny Reiki
 • 100 zł Koloroterapia
 • 100 zł Masaż limfatyczny
 • 120 zł Sesja relaksacyjna
 • 120 zł Usuwanie stresu
 • 100 zł Zabieg energetyczny Reiki
 • 70 zł Klawiterapia twarzy i głowy
 • 150 zł Klawiterapia całego ciała
 • 150 zł Klawiterapia poszczególnych części ciała
 • 100 zł Masaż ramion i pleców bańką chińską połączony z klawiterapią górnej części pleców
 • 150 zł Masaż DŹWIĘKIEM MIS TYBETAŃSKICH połączony z REFLEKSOTERAPIĄ (wykonywany przez dwie terapeutki)
//venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/homeostaza.jpg
//venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/misa.jpg

Zabiegi wykonuje Katarzyna Strojna - refleksolog, bioterapeuta, Mistrz Reiki, Cone Master, radiesteta. W swojej pracy wykorzystuje przekaz energii uniwersalnej i techniki relaksacyjne.

W trosce o dobre samopoczucie, radość życia i ładny wygląd naszych klientów, rozszerzamy naszą ofertę o zabiegi, które pomogą napiętym mięśniom odpocząć, a zmęczonej stresem psychice na cudowny relaks. Oferujemy zabiegi, które pomogą Państwu utrzymać organizm w zdrowiu:

 • Refleksoterapia wg TMC – jeden z najprzyjemniejszych sposobów relaksu i wypoczynku. Jesteśmy po nim odprężeni, uspokojeni i wyciszeni. Krew w organizmie szybciej krąży, podnosi się poziom energii , uaktywniają się wszystkie funkcje organizmu, następuje szybsza detoksykacja. Masażysta dostosowuje siłę nacisku indywidualnie dla każdej osoby. Ponieważ człowiek pojmowany jest jako spójna całość, masaż wykonany na kolejnych punktach stopy dotyczy całej ludzkiej istoty. Masaż stóp służy zachowaniu i poprawie zdrowia. Pomaga przywrócić równowagę w funkcjonowaniu wszystkich narządów, wspomaga ich pracę, ułatwia krążenie płynów ustrojowych, rozwiązuje problemy zatrzymania wody w organizmie, łagodzi dolegliwości związane z miesiączkowaniem, reguluje gospodarkę hormonalną, pomaga przy bólach kręgosłupa, usuwa zmęczenie, zwiększa energię fizyczną i psychiczną, rozbija i usuwa odkładające się w tkance kryształy wapnia i kwasu moczowego. Refleksoterapia może pomóc w leczeniu około 200 dolegliwości. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest zakrzepowe zapalenie żył, żylaki zaawansowane, ciąża zagrożona, pierwsze trzy miesiące ciąży, ostre stany zapalne (leczenie szpitalne), owrzodzenie na stopie, nowotwory. Szczególnie korzystnie zabiegi działają w przypadku przewlekłego stresu, zaburzeń hormonalnych, bezsenności oraz problemów emocjonalnych. Zabieg trwa około 60 min
 • Refleksologia twarzy – zabieg upiększający, relaksacyjny i leczniczy. Masaż któremu poddana zostaje twarz podczas zabiegu jest bardzo przyjemny, wycisza i odpręża. Poprawia napięcie skóry, która staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Zmniejsza tendencję do opuchlizny twarzy i tzw. worków pod oczami, wygładza i spłyca zmarszczki.
  Na twarzy znajdują się strefy i punkty, które poprzez centralny układ nerwowy korespondują z narządami naszego ciała. Sygnały dotyczące zaburzeń można dostrzec w postaci złogów podskórnych, zmiany zabarwienia, struktury skóry, przedwczesnego jej wiotczenia i zmarszczek.

  Refleksologia to technika bezpieczna. Niewiele jest przeciwwskazań do jej wykonywania – są to stany zapalne i krwawienia w obrębie twarzy. Zaleca się serie zabiegów w tygodniowych odstępach.

  Korzyści :
  - wspaniale przywraca blask twarzy, uelastycznia naskórek, pobudza ukrwienie, zmniejsza skłonność do opuchlizn, spłyca zmarszczki, liftinguje
  - uruchamia procesy samo leczenia organizmu
  - wzmacnia organy wewnętrzne
  - wycisza i uspokaja
  - wprowadza w głęboki stan relaksu i odprężenia
  - usprawnia pracę umysłu
  - wzmacnia psychikę
  - dodaje energii
  – wzmacnia układ immunologiczny
  - zapobiega depresji, łagodzi już istniejące stany depresyjne, uodparnia organizm na działanie stresu

  Czas trwania: około 50-60 min.

 • Masaż ułatwiający usunięcie traum z okresu prenatalnego (od poczęcia do porodu). Masaż ten usuwa negatywne emocje, które matka bezwiednie przekazuje nienarodzonemu dziecku.
 • Biomasaż ojca Klimuszki. Czas trwania 70 min. Wskazania: bóle głowy, nerwice, depresje.
 • Alternatywne metody usuwania stresu i osiągania dobrego samopoczucia (relaksacja, EFT, itp.)
 • Świecowanie - terapia Hopi wzmocniona przekazem energetycznym. Dzięki zabiegowi świecowania możemy uzyskać między innymi: delikatne usunięcie woskowiny z ucha, usunięcie podrażnienia w uszach lub zatokach, usunięcie szumów i dzwonienia w uszach, poprawę słyszalności, regulację ciśnienia śródczaszkowego, zmniejszenie lub usunięcie bólów głowy migrenowych i zwykłych, usunięcie nieżytu nosa, usunięcie stanu zapalnego zatok nosowych, czołowych i zatok szczękowych, aktywację limfy i procesów metabolicznych, uśmierzanie w przypadku stresów i pobudliwości nerwowej. Jest to zabieg delikatny, ale o wydłużonym działaniu. Ilość zabiegów zależy od stopnia poprawy, jednakże nie powinno się wykonywać mniej niż 3 zabiegi. Przeciwwskazaniem do wykonania świecowania jest otwarty wyciek ropy z ucha, uczulenie na produkty pszczele, perforacja błony bębenkowej.
 • Konchowanie - terapia Hopi wraz z zabiegiem przekazu energetycznego. Konchowanie wpływa na organizm ludzki poprzez detoksykację zatok, limfy i systemu nerwowego. Dostarcza czystości słyszenia i widzenia, poprawia zmysł zapachu i smaku, odbierania kolorów, jak również emocjonalną stabilność i sprawniejsze funkcjonowanie umysłowe. Konchy działają znacznie silniej i głębiej niż świece, a co za tym idzie efekt terapeutyczny następuje szybciej. Terapia leczy większość schorzeń laryngologicznych, daje uczucie lekkości w okolicy głowy, zmniejsza lub usuwa bóle głowy, działa kojąco i regenerująco na układ nerwowy przez co stabilizuje emocjonalnie, poprawia odporność, oczyszcza aurę, likwiduje nerwice, reguluje problemy trawienne na tle psychosomatycznym.
 • Zabieg energetyczny Reiki – przekaz energii wspomagający doprowadzenie organizmu do równowagi (homeostazy), usuwa ból, regeneruje, rozluźnia, relaksuje.
 • Koloroterapia - chromoterapia - zabieg wykonywany za pomocą Wahadła Uniwersalnego.
  DLA ZMĘCZONYCH ŻYCIEM I PRACĄ ZAWODOWĄ polecamy zabiegi relaksacyjne, antystresowe, regeneracyjne, poprawiające sprawność umysłową i fizyczną.
 • Klawiterapia - nalezy do grupy terapii odruchowych. Wykorzystuje znne organizmowi odruchowe procesy fizjologiczne samonaprawcze, które uruchamiane są ręcznym bodźcowaniem za pomocą klawików ze stali chirurgicznej lub drewnianych patyczków. Dzięki wykorzystaniu klawiterapii dochodzi do pobudzenia punktów odpowiedzialnych za zaburzenia wywołane w organizmie. Klawiterpaię stosuje się w leczeniu przeróżnych schorzeń. Można nią leczyć ponad tysiąc dolegliwości. Wśród nich wymienia się m.in. łupież, rozstępy, bóle głowy, migreny, grypę, zapalenie zatok, przeróżne infekcje. Klawipunkturę zaleca się również w okresie rekonwalescencji, jak również by przywrócić organizowi równowagę. Dobrze wpływa na układ nerwowy, krążenie, schorzenia kręgosłupa, układ hormonalny, pokarmowy i regenerację organizmu. Podzas sesji terapeutycznejpacjent relaksuje się i odpręża. Dlatego też klawiterapię poleca się osobom stabilnym emocjonalnie, zestresowanym, lub z pewnymi zaburzeniami psychicznymi, w tym z depresją.
 • MISY - Masaż dźwiękiem MIS tybetańskich działa cuda zarówno dla ciała jak i umysłu. Ciągle jesteśmy zapracowani, zmęczeni, żyjemy w ciągłym stresie. Potrzebujemy odpoczynku i wytchnienia. Doskonałym sposobem na zaznanie głębokiego relaksu jest masaż dźwiękiem mis tybetańskich połączony z refleksoterapią.

  Korzyści:
  - szybko osiągniesz stan głębokiego odprężenia
  - uwolnisz się od problemów
  - zmniejszy się napięcie w ciele
  - zostaną usunięte blokady emocjonalne
  - poczjesz pozytywny wplyw na poczucie własnej wartości, kreatywności i moc twórczą
  - wzmocnią się siły samouzdrawiające organizmu
  - odzyskasz radość życia

  Masaż ten:
  - likwiduje napięcie karku i pleców
  - usuwa bóle głowy
  - reguluje przemianę materii
  - uwalnia od skurczów podbrzusza
  - uspokaja i pogłębia oddech
  - poprawia zdolności koncentracji
  - pomaga przejść w sposób łagodny i bezstresowy przez wszystkie fazy porodu
  - wspomaga terapię z logopedą