Trychologia

Trychologia

Trychologia -  dziedzina medycyny, która zajmuje się analizą, diagnozą, pielęgnacją i leczeniem skóry głowy oraz włosów ludzkich.

W Studio Venus Expert certyfikowany trycholog, Dominika Kłębek pomoże Wam rozwiązać problemy z wypadaniem włosów, przetłuszczaniem się skóry głowy, łysieniem plackowatym, łupieżem oraz innymi problemami skóry głowy.

 

Konsultacja trychologiczna

Konsultacja trychologiczna składa się z pełnej diagnostyki, wywiadu oraz badania trichoskopowego. Po konsultacji otrzymasz rozpisany plan kuracji dopasowany do Twojego problemu.

http://venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2019/05/Fotoram.io-2-380x400.jpg

Cennik

Aktualny cennik znajdziecie Państwo na portalu Booksy.

http://venus-olkusz.pl/wp-content/uploads/2019/05/Projekt-bez-tytułu-9-480x280.png

Peelingi skóry głowy firmy O'right

Peelingi usuwają martwy naskórek i przywracają równowagę skórze głowy, relaksują i uwalniają napięcie, a także pobudzają cebulki włosów. Jednocześnie peelingi przygotowują skórę głowy do dalszych zabiegów co jest niezbędnym elementem w przebiegu kuracji. Peelingi to podstawa w pielęgnacji skóry głowy. Przy braku jakichkolwiek schorzeń peelingi powinny być wykonywane minimum raz na pół roku w celu profilaktycznym.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa jest to zabieg podczas którego wtłaczamy w głąb skóry wysoko sprzężony tlen cząsteczkowy, a wraz z nim odpowiednio dobrane preparaty do potrzeb skóry głowy. Działanie infuzji tlenowej opiera się na wykorzystaniu skoncentrowanego hiperbarycznego tlenu. Problemy jakim dedykowane są zabiegi infuzji tlenowej to między innymi wypadanie włosów, łojotok, łupież, łuszczyca oraz stany zapalne skóry głowy.

Mezoterapia mikroigłowa - mezopen

Mezoterapia mikroigłowa. Podczas zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne, niewielkie urządzenie, którego głowica pokryta jest mikroigiełkami. Za ich pomocą do skóry podaje się indywidualnie dobrane składniki aktywne – koktajle odżywcze. Zabiegi Mezopen dają świetne efekty w przypadku wszystkich typów łysienia. Samo urządzenie, którym wykonuje się zabieg wyglądem przypomina długopis. Jego głowica pokryta jest mikroigłami, które umożliwiają wykonanie nawet 80 tysięcy nakłuć w ciągu minuty. W efekcie proces wprowadzania do skóry składników aktywnych jest jeszcze bardziej efektywny. 

Darsonwalizacja

Działanie urządzenia polega na przegrzewaniu tkanek głęboko położonych za pomocą prądu (tzw. darsonwalizacja). Prąd ten posiada wysokie napięcie, lecz niskie natężenie (do 1mA). Jego moc można dostosować własnych potrzeb oraz poczucia komfortu. Jest to urządzenie całkowicie bezpieczne - nie powoduje żadnych skurczy mięśni w miejscu wykonywania zabiegu.

Zabiegi z użyciem darsonvala pomagają w walce z problemem łupieżu, przetłuszczającą się skórą głowy, a także w przypadku wypadania włosów. Przeczesywanie włosów grzebieniem darsonvala poprawia ich kondycję. Dzięki zamknięciu łusek włosów, stają się one miękkie i błyszczące.