Makijaż

Cennik

Aktualny cennik znajdziecie Państwo na portalu Booksy.

Makijaż

Profesjonalnie wykonany i dopasowany do urody makijaż jest ozdobą każdej kobiety. Pomaga skorygować niedoskonałości, wydobyć i podkreślić naturalne piękno. Użycie odpowiednich kosmetyków zapewnia trwałość i gwarantuje wspaniały wygląd.
Wykonujemy makijaże wieczorowe, ślubne oraz makijaże do sesji zdjęciowych

Makijaż wieczorowy - Ta wersja makijażu przeznaczona jest na specjalne wyjścia, romantyczną kolację, studniówkę, bal sylwestrowy. Jego intensywność jest odpowiednio dobierana, w zależności od indywidualnych potrzeb i sugestii. Taki makijaż jest uzupełnieniem wieczorowej kreacji, a odpowiednie preparaty i utrwalacze sprawiają, że przetrwa on całą noc świętowania.

Makijaż ślubny - Wyjątkowa ceremonia, jaką jest ślub, wymaga odpowiedniej oprawy, nieodłącznym jej elementem jest nieskazitelny wygląd Panny Młodej. Trafny dobór i perfekcyjne wykonanie makijażu sprawi, że podczas ślubu i wesela Panna Młoda będzie pewna swojego wyglądu i będzie mogła delektować się tym niezwykłym dniem bez dodatkowych zmartwień. W przypadku makijażu ślubnego zawsze zachęcamy aby wykonać makijaż próbny. Podczas makijażu próbnego wizażystka testuje na przyszłej pannie młodej różne warianty makijażu aby wspólnie zdecydować który będzie najodpowiedniejszy.

Makijaż do sesji zdjęciowych - Dzięki doświadczeniu nabytemu podczas pracy przy sesjach zdjęciowych nasi wizażyści znają specyfikę makijażu sesyjnego. Makijaż ten jest dopasowany do oświetlenia na sesji oraz jej scenerii. Stosujemy wysokiej klasy kosmetyki o przedłużonej trwałości, w tym kosmetyki HD, do zdjęć o wysokiej rozdzielczości które zapewniają piękny efekt na zdjęciach.